Elektro údržbář s elektro vyhláškou 50 §6

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní výrobní firmy v Bohumíně hledáme zručného elektrikáře, který je ochoten pracovat v nepřetržitém provozu! Odměnu vám bude stabilita pracovního místa, dlouhodobá spolupráce, atraktivní mzda, benefity a příjemný kolektiv.

  • Provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení

  • Spolupráce na instalaci nových zařízení

  • Zajištění servisu stávajících zařízení - hlídání revizí, dodržování preventivních prohlídek

  • Zamezovat prostojům výroby a přispívat k vyšší efektivnosti výroby

  • Zajištění náhradních dílů potřebných pro chod zařízení

Profil kandidáta

  • Vyučení v elektrotechnickém oboru

  • Vyhláška 50/78 Sb. § 6

  • Pracovní zkušenost z elektro údržby

  • Znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PLC, PC, frekvenčních měničů, měření a regulace

  • Ochota práce na směny - 8h směny včetně víkendů

  • Samostatnost, zručnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Mzda + měsíční bonusy (výkonnostní + docházkový + směnový bonus)

  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie (300Kč/měsíc)

  • Věrnostní bonusový program

  • Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek

  • Možnost kariérního a platového růstu

  • Možnost odborných školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274