Přijímáme nováčky do svých týmů

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Chceš pracovat v příjemných a moderních kancelářích v Hradci Králové a nadprůměrně si vydělávat? Pracovat pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro Tebe!
Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozici Specialista zákaznického servisu. Tvým úkolem je každodenní telefonická podpora naší společnosti. Vytváření vhodných nabídek, poradenství a prodej našich produktů.

Vítáme zkušené prodejce, ale i absolventy bez praxe.

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme:

*skvělé komunikační a prodejní dovednosti

*češtinu nebo slovenštinu na úrovni "rodilý mluvčí"

*uživatelskou znalost na PC

*maturitní vysvědčení

*čistý trestní a insolvenční rejstřík

Nabízíme

Co u nás získáš:

*hlavní pracovní poměr

*fixní mzdu ve výši 22 000,- Kč/měsíc

*zajímavou bonusovou složku

*díky střídání ranních/denních a odpoledních směn (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*navíc máte 5 dnů zdravotního volna

*E-stravenka: každý měsíc Vám na ni nahrajeme částku podle počtu odpracovaných dní

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*zcela bezbariérové pracoviště, 5 minut od hlavního vlakového nádraží

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4059239  Termin der Veröffentlichung: 9.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.