Operátor Call centra– 20 000 Kč/měsíc+neomezené bonusy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kolegy/ně do našeho týmu telefonické podpory online pojištění.

Vždy voláte klientům se zájmem o nás produkt, žádné nevyžádané nabídky.

Máte zkušenosti s telemarketingem a chcete si vydělat? Čtěte dál!
Vaším úkolem bude telefonická podpora zákazníků, kteří projevili zájem o naše služby.

Budete lidem radit, zpracovávat nejvýhodnější nabídky a prodávat nejvhodnější produkty.

Chceme se stát jedničkou na trhu online pojištění, pojďte do toho s námi!

Profil kandidáta

Hledáme kolegy/ně se zkušeností s telemarketingem, zkušené obchodníky a obchodnice pro které je práce zároveň koníčkem. Komunikativní lidi, pro které je zákazník na prvním místě a chtějí za svojí práci dostat náležitou odměnu.

Ideální kandidát/ka má zájem o finance a pojišťovnictví, maturitní vzdělání a rozumí si s počítačem a MS Office.

Nabízíme

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit.

Získáte zajímavou fixní mzdu a bonusy podle výkonů.

U nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou a vždy přesně víte, kolik si vyděláte

Ke mzdě navíc získáte řadu výhod:

  • týden dovolené navíc

  • stravenkový paušál

  • 2 sick days

  • zvýhodněné bankovní produkty

a další výhody.

Samozřejmostí je kvalitní zaškolení. Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.

Neváhejte, ozvěte se už dnes na 226 257 597 a přidejte se do našeho týmu už dnes!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 4059830  Termin der Veröffentlichung: 12.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.