Logistics Customer Service Specialist

Praha, Česko

Popis pozice

Chcete se stát součástí společnosti, která na trhu působí již 100 let a je celosvětově jedním z největších dodavatelů automobilovému průmyslu? Pro našeho klienta v Hlavenci u Staré Boleslavi hledáme Logistics Customer Service Specialist přímo do kmenového stavu.
Co je náplní práce Logistics Customer Service Specialist?

Přijímá odvolávky od zákazníků.

Zpracovává odvolávky a konzultace jejich správnost se zákazníkem.

Registruje požadavky a změny požadavků zákazníků.

Předává termínové a množstevní požadavky plánování výroby.

Eviduje a vyhodnocuje včasnosti dodávek.

Vede a udržuje agendu přiděleného zákazníka.

Vystavuje podklady pro expedici hotových výrobků.

Vymáhá pohledávky ve spolupráci s finančním oddělením.

Provádí reporting a analýzy (sběr dat o spokojenosti zákazníků).

Zadává kontrakty v SAP na základě cenových dohod/objednávek od zákazníků, popř. od mateřské společnosti atd.

Sestavuje plán prodeje na následující měsíce.

Spolupracuje při tvorbě plánu kapacit a při optimalizaci procesů s jinými odděleními.

Profil kandidáta

Co by jstě měl/a umět?

Do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni, který/á ovládá AJ alespoň na úrovni B2 a práce s počítačem je pro něho/ni hračkou.

Výhodu je znalost SAP či dalších světových jazyků.

Nabízíme

Nabízeme nástupní mzdu v rozmezí 35 - 45 000 Kč dle zkušeností.

Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí

Atraktivní platové ohodnocení

Profesní a odborné vzdělávací kurzy

Propracovaný systém benefitů (příplatky za směnnost, svozová doprava, dotované stravné, roční bonus, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, aj.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Cvrčková
+420 606 078 334