Servisní technik (elektro) v Olomouci!

Olomouc, Česko

Popis pozice

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Servisní technik.

Máte zkušenosti v rámci údržby a elektroúdržby strojů a periferních zařízení?

Vlastníte vyhlášku 50 §6 či vyšší?

Pak hledáme právě Vás!
Náplní Vaší práce bude podílení se na servisu vstřikolisů a dalších strojů pod vedením zkušeného manažera údržby. Budete spolupracovat i na nastavování procesů štíhlé výroby. Velkou výhodou budou předchozí zkušenosti ze sektoru automotive.

Profil kandidáta

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme elektro vzdělání (výuční list či SŠ) a vyhlášku 50 §6 či vyšší. Nezbytné jsou také zkušenosti na podobné pozici (výhodou budou zkušenosti z automotive) a alespoň základní znalosti procesů štíhlé výroby. Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ nebo chuť se jazyk naučit.

Jedná se o práci na dvě směny.

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (30-39.000 Kč). Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Našli jste nabídku, které Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková