Hlavní účetní (Opavsko)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost na Opavsku hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Hlavní účetní.
Pokud máte zkušenosti s vedením účetnictví pro mezinárodní společnost a rádi byste pracovali pro atraktivního zaměstnavatele se stabilním pracovním zázemím, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.
Na pozici Hlavní účetní budete především:
  • zodpovídat za správnost vedení účetnictví společnosti a za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • provádět účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, rezervy, inventarizace účtů)
  • tvořit metodické pokyny k účtování
  • přípravovat podklady pro audit a organizovat ho, komunikovat s auditory a daňovými poradci a/nebo finančním úřadem
  • spolupracovat na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob

Profil kandidáta

  • vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • komunikativní znalost AJ (občasné meetingy)
  • praxe na pozici Senior účetní nebo Hlavní účetní v mezinárodní společnosti
  • velmi dobrá znalost účetnictví dle ČÚS, znalost reportingu dle IFRS výhodou
  • orientace v daňové problematice(DPH,DPPO)
  • zkušenost s prací v SAPU
  • pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce,)

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení vč. prémií
  • pravidelný měsíční bonus
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • stravenky
  • Cafetérie
  • příspěvek na penzijní připojištěn

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4066547  Termin der Veröffentlichung: 21.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.