Vedoucí účetního týmu - AP Team Manager

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do manažerského týmu zavedeného Business Share Center hledáme Vedoucí AP oddělení, který/á bude mít na starosti tým účetních.

Budete zodpovídat za rozvoj týmu v souladu se strategií mezinárodní společnosti a klíčovými cíli BSC a za poskytnutí vysoce kvalitních služeb daným zemím.
  • Účetní a finanční činnosti - převzetí vlastnictví procesů AP, údržba systému AP a hlavní databáze dodavatelů

  • Budování vztahů s klíčovými kontaktními místy napříč procesy a dalšími funkcemi v rámci BSC,
širší organizace i externě k pochopení procesů a dodržení termínů

  • Kontrola přesnosti a kvality práce členů týmu

  • Dohled nad cut-off AP a poskytování informací, analýz

  • Aktivní účast na řízení BSC na provozní úrovni

  • Identifikace problémové oblasti v procesu a spolupráce při hledání řešení

  • Týmové řízení - správa zdrojů v týmu AP k zajištění efektivního využití, kontrola plnění měsíčních cílů, koučování týmu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí, účetnictví

  • Praktické zkušenosti a znalosti Accounts payable min. 5 let

  • Manažerské schopnosti, zkušenosti s nastavením týmu

  • Velmi dobré komunikační dovednosti a výborný zákaznický přístup

  • Pokročilou znalost MS Excel, SAP výhodou

  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni

  • Pozitivní přístup k práci a řešení denní operativy

Nabízíme

  • Příležitost být součástí manažerského týmu již zavedeného Share Centra mezinárodního formátu

  • Moderní prostředí a příjemný kolektiv

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností + 13. plat

  • Zaškolení v zahraničí

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

  • Garantované parkovací místo

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4067972  Termin der Veröffentlichung: 23.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.