Směnový mistr

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě a hledáte stabilní a dlouhodobou práci na HPP a dobu neurčitou?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Směnový mistr!
· plánování, řízení a koordinace výroby

· odpovědnost za přidělování pracovních úkolů

· zvyšování produktivity práce a kvality

· vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu zaměstnanců

· příprava podkladů pro mzdy a kontrola docházky

Profil kandidáta

· minimálně 2 let praxe na obdobné pozici

· zkušenosti s vedením výroby nebo vzdělání v technickém oboru (výrobní management)

· pokročilou znalost MS Office

· řidičský průkaz sk. B

· schopnost vést tým a rozhodovat

· ochota práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

· Zajímavé finanční ohodnocení

· Bonusy

· Příspěvek na stravování

· Příspěvek na penzijní připojištění

· 25 dnů dovolené

· Možnost kariérního posunu

· Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková