Soustružník CNC - svoz z Plzně

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Pro menší, českou, strojírenskou společnost sídlící 10km severně od Plzně hledáme šikovného soustružníka, který umí číst jednoduché výkresy a ocení práci na dvě směny se svozem z Plzně. Pozice je vhodná i pro absolventy!

  • Soustružení na stroji Masturn dle jednoduché výkresové dokumentace

  • Hrubovací práce

  • Využívání běžných měřidel

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Práce ve dvousměnném provozu

Jedná se pouze o hrubovací operace, základní měření Orientace v jednoduchých výkresech Zkušenost na stroji Masturn 550 výhodou 2 směny Vhodné i pro absolventy Možnost kariérního růstu Platově ideálně do 30tis, opět platí výše uvedené ohledně platového očekávání (ale do 10-20% nad náš požadavek, více nemá smysl)

Profil kandidáta

  • Strojírenské vzdělání - vhodné i pro absolventy

  • Zkušenosti na CNC soustruhu výhodou

  • Znalost čtení výkresů

  • Ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Práce na dvě směny

  • 24 dní dovolené

  • Roční bonus za splnění plánů

  • Stravenkový paušál - možnost dovozu či vyzvednutí jídla v blízké restauraci

  • Po 2 letech u společnosti příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění

  • Svozová doprava z Plzně

  • Lidské, slušné jednání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková