Máš praxi s opravou elektroniky? Hledáme právě Tebe!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s opravami elektroniky a snahu zlepšovat se v nových moderních technologiích? Hledáme šikovné kolegy do našeho týmu, přidejte se k nám!

  • Analýza vadného produktu

  • Časová kontrola analyzovaných produktů

  • Dodržení kvality a pracovních postupů

  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními

  • Evidence/report do interního systému

Profil kandidáta

  • Dobrá znalost elektroniky/praxe v opravě (podmínkou)

  • Zkušenost s měřícími přístroji – multimetr, osciloskop (výhodou, nikoliv podmínkou)

  • Analytické a logické uvažování

  • Manuální zručnost a dobrý zrak

  • Schopnost učit se novým technologiím

  • Schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz s volnými víkendy

  • Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě

  • Měsíční výdělek až 23.000,-Kč

  • Nástupní bonus 5.000,-Kč

  • Bonusy za docházku

  • Výkonnostní bonus

  • Příspěvek na dopravu

  • Možnost závodního stravování

Pokud si dočetl inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!
Těším se na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová