Specialista kalkulací v mezinárodní společnosti

Liberecký kraj

Popis pozice

Baví Vás práce s čísly a jste prozákaznicky orientovaný/á?

Pro našeho klienta, který je jednou z největších logistických firem na světě, hledáme Specualistu Kalkulací!

S Vaším kariérním růstem se ve společnosti počítá a do budoucna je možnost převzít odpovědnost za vedení týmu.

  • kalkulace významných zakázek v produktové oblasti silničních přeprav

  • spolupráce s provozním úsekem silničních přeprav, obchodním a marketingovým oddělením

  • tvorba komerční politiky produktů silničních přeprav

  • spolupráce s projektovými manažery při implementaci zákaznických projektů

  • optimalizace a rozvoj procesu kalkulací

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického či logistického směru výhodou

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • zkušenosti v oblasti cenotvorby

  • pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem

  • roční bonus odvíjející se od Vašeho výkonu a pracovního nasazení

  • program jazykového vzdělávání

  • týden dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • zvýhodněné T-Mobile tarify

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková