Seřizovač vstřikolisů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme do fajn party seřizovaču nového kolegu na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ. POkud máte alespoň částečnou praxi ve výrobě plastů na obdobné pozici, dejte mi o sobě vědět. Firma nabízí příjemné pracovní podmínky, adekvátní mzdu, měsíšní bonusy a další benefity.

  • Provádí nastavení strojů a podpůrných zařízení v souladu s platnou výrobní dokumentací

  • Zabezpečuje chod těchto zařízení

  • Provádí a eviduje údržbu výrobních a podpůrných zařízení dle harmonogramu

  • Předává informace o svěřeném úseku, hlásí neprodleně všechny poruchy

  • Pomáhá plnit předepsané výrobní normy včasnou opravou nástrojů a zařízení

  • Iniciuje změny, inovace - informuje svého nadřízeního

  • Zajišťuje přestavby zařízení pro vstřikování plastů, v souladu s platnými předpisy a dokumentací

  • Podílí se na vedení evidence náhradních dílů ke vstřikovacím nástrojům a výrobním zařízením

Profil kandidáta

  • Vzdělání/vyučení nejlépe technického směru

  • Min.1 rok ve výrobím prostředí s prokazatelnou zkušeností z oblasti zpracování plastů

  • Samostatnost, míra zodpovědnosti

  • Chuť se dále rozvíjet

  • Práce s PC, znalost MS Office

  • Ochota pracovat na 3 směny (možnost proplaceých přesčasů)

Nabízíme

  • Adekvátní mzda s měsíčními odměnami za dobře odvedenou práci

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspevěk na stravování

  • Jazykové kurzy AJ

  • Moderní pracoviště

  • Příjemný kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274