Projektový manažer (strojírenství)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do společnosti zaměřené na strojírenskou výrobu hnacích systémů hledáme nového kolegu či novou kolegyni, který/á bude zodpovídat za vedení projektů především pro zahraniční klienty. Co si pod tím představit? Čtěte níže... :)
Na této pozici budete především:
- komunikovat s klienty, řešit s nimi jejich požadavky (většina z nich jsou klienti stávající, nebudete dělat akvizice)
  • zpracovávat cenovou a technickou nabídku
  • sestavovat harmonogram, kooperovat s konstruktéry a výrobou, dohlížet na dodržování termínů a realizaci zakázky
  • realizovat nákup výrobních součástí, vytvářet poptávky u dodavatelů, vyhledávat nové dodavatele
  • jezdit na výstavy

Profil kandidáta

  • technické/ strojírenské vzdělání nebo praxe
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • AJ na úrovni min. B2 (budete komunikovat se zahraničními zákazníky i dodavateli - telefonicky i mailem)
  • zkušenost s nákupem či projektovým řízením v automotive prostředí velkou výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275