Kvalifikovaný operátor stroje v Dýšině

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní a rozvíjející se společnost v blízkosti Plzně, hledáme kandidáty na pozici obsluhy stroje. Pokud chceš mít stabilní zaměstnání a s chutí chodit do práce, přidej se do našeho týmu!

  • Budeš obsluhovat výrobní stroj, včetně drobné údržby a doseřízení

  • Budeš průběžně kontrolovat kvalitu výrobků

  • Budeš se aktivně podílet na zlepšení chodu výroby

  • Pracoval bys v nepřetržitém provozu

Profil kandidáta

  • Musíš mít technické zkušenosti týkající se strojů a nesmíš se bát něco sem tam dotáhnout nebo povolit

  • Jsi zodpovědný a spolehlivý člověk

  • Nevadí ti pracovat v nepřetržitém provozu

  • Vlastní automobil NUTNOSTÍ

Nabízíme

  • Mzda 185 Kč/hodina (od 29.000 Kč/měsíc)

  • Důkladné zaškolení

  • Stravenky v hodnotě 170 Kč nebo dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu 150 Kč/den

  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková