Obchodní zástupce Brno

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní poradenství v oblasti finančních služeb, hledáme nové posily na pozici Obchodního zástupce.

Hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí smysluplnou práci, za kterou budou adekvátně odměněni. Chcete se soustředit pouze na obchod? Žádný problém! O navolání schůzek se postará interní call centrum!

Tato pozice je vhodná především pro uchazeče, kteří mají předchozí zkušenost z pojišťovnictví nebo bankovního sektoru.
Co bude náplní Vaší práce?

  • budování vztahů s klienty, zjišťování jejich potřeb, poskytování poradenství a realizace řešení na míru pro jednotlivé klienty

  • rozšiřování portfolia klientů, otevírání nových obchodů

  • administrativa, tvorba reportů, příprava a kontrola potřebné dokumentace

  • příprava a realizace podkladů

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • dokončené SŠ vzdělání

  • předchozí zkušenost z oblasti financí

  • výborné komunikační schopnosti (český jazyk slovem i písmem), profesionální vystupování

  • schopnost samostatně se rozhodovat, cílevědomost a aktivní přístup.

  • chuť se dále rozvíjet a vzdělávat se

  • flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

  • certifikace ČNB (nebo ochota ji absolvovat)

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • nadstandardní finanční ohodnocení (50 000 - 70 000 Kč)

  • spolupráce na ŽL

  • možnost karierního postupu

  • zázemí moderních kancelářských prostor

  • místo, kde přátelský kolektiv není jen fráze

  • tablet i k soukromým účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková