Brigáda: Prodejní asistent/ka pro nově otevřenou pobočku v centru Prahy

Praha

Popis pozice

Pro obchodní značku jednoho z nejvíce známých módních řetězců nově otevíráme pobočku v srdci Prahy. Hledáme vhodné uchazeče na pozici prodejní asistent/ka.

Neváhej a získej nenáročnou brigádu již od června!
Během pracovního dne budeš v přímém kontaktu s našimi zákazníky i kolegy v týmu. Mezi tvé hlavní povinnosti bude spadat péče o zákazníky a starost o prodávané zboží.

Dále budeš mít na starost:

  • Péči o údržbu vnitřních prostor obchodu

  • Vybalování a doplňování zboží

Profil kandidáta

  • Zájem o módu a reprezentaci značky

  • Proaktivní přístup a příjemné vystupování

  • Časová flexibilita

  • Týmový duch

Nabízíme

Na oplátku s námi získáš jedinečnou zkušenost podílet se na prodeji a zákaznickém servisu pro nově otevřenou pobočku světoznámého obchodního řetězce. Mimo práce na DPČ ti nabídneme:

  • Mzdu 130 Kč/h

  • Slevu na produkty naší značky

  • Práci v mladém a dynamickém týmu

  • Získání praxe v oblasti zákaznického servisu a prodeje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4085850  Termin der Veröffentlichung: 20.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.