Produktový manažer - spotřební elektronika

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pohybujete se v produktovém managementu a máte zkušenosti z oblasti spotřební elektroniky? Pokud ANO, hledáme právě sás do moderních kanceláří v Plzni, kde budete mít na starost produkt světoznáme značky spotřební elektroniky.

  • Budete se věnovat kompletnímu řízení svěřené značky

  • Postaráte se o stávající produkty a zavádění novinek

  • Na starost budete mít cenotvorbu produktů a tvorbu produktových materiálů

  • Naplánujete marketingové aktivity a vytvoříte strategii prodeje

  • Budete komunikovat s dodavateli, tvořit analýzu konkurence a reporty

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici – zaměření na moderní technologie, elektroniku (alespoň 1 rok)

  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni podmínkou

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Orientace v MS Office (primárně Excel)

  • Organizační schopnosti, logické myšlení

  • Prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Lákavá mzda 45.000 - 60.000Kč

  • Bonusy za kvartály a splněné úkoly

  • Finanční a roční bonusy

  • Budget na produkty 10 000 Kč (ročně) + slevy na produkty

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti

  • Firemní tarif

  • Práce v mladém kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková