Elektrotechnik | desky plošných spojů

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného elektrotechnika, který má zkušenosti s osazováním desek plošných spojů. Těšte se na stabilitu zaměstnání, atraktivní mzdu a řadu benefitů - např. pravidelné bonusy, příspěvky na penzijní připojištění a dopravu, dále sick days, levnější volání a volno jako náhradu za státní svátky, které připadnou na víkend!

  • Návrh plošných spojů v elektronické vývojové laboratoři

  • Zajišťování výroby testovacích a aplikačních desek a přípravků, osazování desek plošných spojů

  • Péče o sklad součástek

  • Údržba a kalibrace laboratorních zařízení a přístrojů

  • Spolupráce s dodavateli součástek, plošných spojů a dalšího materiálu

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání v oboru elektro

  • Zkušenost v práci s programy pro návrh plošných spojů

  • Zkušenosti s měřením v elektronice

  • Zručnost v pájení a osazování desek plošných spojů (SMD součástky)

  • Základní znalost angličtiny

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 dny placeného volna – sick days

  • 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day

  • Finanční podpora v době nemoci

  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile

  • Odměny při pracovních a životních výročích

  • Příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4090640  Termin der Veröffentlichung: 27.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.