Mistr výroby - Uherské Hradiště

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme dalšího do party. Silnou osobnost, která má talent vést tým pracovníků (20 až 40 montážníků)
– odpovědnost za organizaci výroby a plnění výrobního plánu
– spolupráce na budování a udržování systému řízení jakosti
– vedení a kontrola přímých pracovníků výroby, příprava podkladů pro mzdy, hodnocení pracovníků

Profil kandidáta

– min. ŠŠ vzdělání
– praxe na obdobné pozici min. 5 let, automotive výhodou
– ochota pracovat ve 2 směnném provoze
– schopnost motivovat a vést svůj tým
– praktická zkušenost s nástroji trvalého zlepšování - KAIZEN, Lean (JIT, 5S, TFM apod.) podmínkou
– orientace v řízení kvality a EHS ve výrobní společnosti
– zaměření na výsledek, schopnost práce pod tlakem
– komunikativní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

– stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
– příjemné a dynamické pracovní prostření
– motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
– nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.
– možnost osobního i profesního rozvoje
– práci na zajímavých projektech
– pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4098061  Termin der Veröffentlichung: 8.6.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.