Mechanik/údržbář - náborový bonus 20.000Kč!

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro výrobní provoz na Kladně hledáme zkušeného mechanika, který má zkušenosti s opravami výrobních strojů, využívající hydrauliku a nevadí mu pracovat v nepřetržitém provozu.

  • Přímá účast na zajištění bezproblémového běhu výroby - automatizované linky

  • Hledání a odstraňování závad

  • Periodická a preventivní údržba výroobních strojů

  • Evidence údržby a provedených oprav (systém SAP)

  • Práce s technickou dokumentací

  • Nepřetržitý provoz

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Vzdělání zaměřené na strojírenství/mechaniku

  • Zkušenosti s opravami strojů - hydraulika/mechanika

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Uživatelská znalost práce na počítači - SAP, Office atd.

Nabízíme

  • Mzda na základě zkušeností

  • Náborový bonus 20.000Kč

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenkový paušál/závodní stravování

  • Produkty firmy zdarma

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stabilní místo v silné, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková