Spěchá! Brusič - Náborový příspěvek 30 000 Kč

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusič. Máme více volných míst. každého šikovného s praxí na obdobné pozici uvítáme. Manuálně zruční absolventi, jsou také vítání.

  • práce při výrobě průmyslových nožů, budeš pracovat na strojních bruskách BVP 30, BVP 40, Göckel

  • nastavení parametrů broušení dle výkresové dokumentace

  • práce s měřidly

  • v případě potřeby obsluha manipulačního vozíku a jeřábu

Profil kandidáta

  • máš zkušenosti ze strojírenské výroby nebo jsi absolventem ve strojírenském oboru

  • orentace ve výkresové dokumentaci

  • praxe s měřidly

  • jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu - na směnách se domluvíme

  • umíš obsluhovat manipulační vozíky a jeřáby - pokud ne, po nástupu k nám tě zaškolíme

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až 30 000 Kč/měsíc

  • za každý odpracovaný den dostaneš stravenku v hodnotě 110 Kč s příspěvkem zaměstnavatele

  • půlroční a roční prémie

  • teplý oběd ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)

  • příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy

  • pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred

  • respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží

  • finanční odměny při životním a pracovním výročí

  • řada dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová