OPERATIONS MANAGER s automobilem | Karviná

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme schopného a zkušeného vedoucího výroby nebo již znalého operations managera, který hovoří plynně anglicky! Nově vytvořená pozice je přímo podřízená řediteli závodu. Na pozici Vás čeká provoz o 130 lidech a nové projekty na neustále zefektivňování výroby. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a příjemný kolektiv!

  • vedení výroby - tým o 130 podřízených, 5 vedoucích středisek

  • zodpovědnost za KPIs výroby

  • neustále zefektivňování výrobních procesů

  • aktivní účast na implementaci novýchzařízení a procesů

  • aktivní přístup k novým projektům

  • zodpovědnost za provozní záležitosti závodu v době nepřítomnosti ředitele závodu

  • reporting směrem k zahraničním nadřízeným, pravidelné telekonference

  • služební cesty (max. 1x měsíčně)

  • pracovní pozice v Karviné

Profil kandidáta

  • komunikativní AJ (min. B2)

  • praxe na obdobné pozici, zkušenost s vedením sériové výroby

  • vůdčí osobnost

  • zodpovědnost

  • samostatnost a proaktivita

  • zkušenost s korporátními systémy a komunikací

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • finanční bonusy

  • automobil i k soukromým účelům

  • perspektiva a stabilita zaměstnání

  • stravenky

  • flexibilní pracovní doba

  • telefon, notebook

  • vzdělávání a osobnostní růst

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274