Mistr výroby - 2 směny - až 45 000 Kč / knihařské stroje

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme manuálně zručného praktika, který se nebojí práce v provozu oboru tisku a povede směnu o 10 lidech.
  • Vedení a organizace směny

  • Práce na knihařských strojích (řezačky Polar, falcovací stroje Heidelberg, linky V1 Hohner a Müller Martini), seřizování a údržba strojů,

  • Kontrola kvality zpracování zakázek

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání, manuální zručnost

  • Podmínkou jsou zkušenosti a praxe se seřizováním a prací na knihařských strojích

  • Spolehlivost, zodpovědnost

  • Ochota práce na 2 směny

Nabízíme

  • Práci s moderními technologiemi

  • Náborový příspěvek 200.000 Kč

  • Měsíční mzdové ohodnocení od 45.000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Prémie a odměny za věrnost

  • Odborné zaškolení

  • Dotované stravování

  • Pomoc s řešením bydlení v případě relokace

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4118087  Termin der Veröffentlichung: 8.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.