Mistr Logistiky - 3 směnný provoz

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou německou automotive společnost, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Mistr logistiky.

Máte zkušenost z logistiky a vedením lidí? Čtěte dál!

  • Vedení, motivace a hodnocení logistického týmu

  • Návrhy změnového řízení a nápravných opatření v rámci svěřeného úseku

  • Zodpovědnost za objednávky a navážení materiálu z externího skladu

  • Kontrola dodávek zákazníkovi v požadovaném množství, termínu a kvalitě

  • Spolupráce se směnovými mistry a koordinace zaměstnanců na dané směně

Profil kandidáta

  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici v automotive

  • Základní znalost AJ nebo NJ výhodou

  • Znalost práce na PC

  • Znalost SAP velkou výhodou

Nabízíme

  • Práce v neustále rostoucí německé společnosti

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování, příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4118894  Termin der Veröffentlichung: 9.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.