Inženýr kvality

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do úspěšného, výrobního podniku v Plzni hledáme Inženýra kvality se zkušenostmi v oboru kvality, nejlépe z výstupní kontroly, ale uvítáme i absolventy VŠ technických oborů.

  • Zajišťování podpory oddělení výrobní kontroly kvality

  • Tvorba analýz a zpráv

  • Účast na nových projektech a modelech

  • Sledování aplikace designových změn

  • Podpora při externích auditech

  • Spolupráce na řešení zákaznických reklamací

  • Komunikace se sesterskými závody

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru - vhodné i pro juniory a absolventy

  • Zkušenosti z kvality vítány

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Mzda 30.000 – 45.000Kč na základě zkušeností

  • Náborový příspěvek 30.000Kč

  • 13.mzda

  • 25 – 28 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková