Senior finanční účetní bez cizího jazyka

Praha

Popis pozice

Pro největšího německého diskontního řetězce hledáme finanční účetní do kanceláře sídlící na Praze 10.

  • samostatné zpracováni účetních dat na základě interních procedur

  • věcná kontrola a zaúčtování přijatých faktur

  • účtování složitějších operací v hlavní knize

  • kontrola saldokont

  • spolupráce při přípravě účetních závěrek

  • spolupráce se zpracováním daňových přiznání a hlášení

Profil kandidáta

  • vzdělání ekonomického směru

  • praxe v oboru min. 4 roky

  • zkušenosti z oblasti účetnictví a dobré znalosti daňových předpisů

  • orientace ve změnách platné legislativy v oblasti účetnictví

  • znalost podvojného účetnictví

  • schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilita

  • znalost SW typu Navision/SAP výhodou (není podmínkou)

  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí

  • možnost profesního růstu, perspektiva budování kariéry v mezinárodní firmě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková