Obchodní manažer pro ČR | farmaceutický průmysl

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Hledáme zkušeného obchodního manažera z oblasti farmaceutického průmyslu, který by rád vedl tým 5 obchodníků a staral se o obchodní strategii skupiny po celé ČR. Těšit se můžete na příjemné pracovní podmínky, přátelský kolektiv, atraktivní mzdu a plno benefitů.

  • Vedení týmu medicínských reprezentantů

  • Odpovědnost za řízení obchodu - RX

  • Podpora obchodníků při obchodních schůzkách

  • Budování profesionálních obchodních vztahů s lékaři, lékárenskýma řetězci

  • Komunikace s vedením nemocnic a klinik

  • Příprava obchodních plánů a strategií s marketingem

  • Implementace marketingových aktivit a kontrola jejich dodržování a vyhodnocování

  • Koordinace, plánování, analýzy, školení obchodního týmu

  • Motivace jednotlivých reprezentantů

  • Pravidelný reporting vedení společnosti s analýzou trhu

  • Místo pracoviště je kancelář v Praze

Profil kandidáta

  • Praxe ve farmabyznyse na pozici farmaceutického reprezentanta, key account managera nebo area sales managera

  • Klíčové znalosti a zkušenosti s prodejními technikami

  • Silné komunikační, prezentační a organizační schopnosti

  • Předchozí zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

  • Nadprůměrné platové ohodnocení

  • Služební telefon, notebook, automobil

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost občasné práce z domova

  • Zázemí ve stabilní farmaceutické společnosti

  • Možnost vzdělávaní a osobního růstu

  • Práci v příjemném pracovním kolektivu

  • Termín nástupu ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274