Na léto hledáme šikovné brigádníky do výroby!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáš brigádu na léto, kde můžeš pracovat s kamarády a kde získáš nové pracovní zkušenosti?

Máme pro tebe nabídku brigády ve výrobě telekomunikačních technologií v Brně. Podmínkou je pracovat alespoň 4 dny v týdnu a vybrat si můžeš z dvousměnného nebo třísměnného provozu.
Co je náplní práce:

  • Drobná manuální práce.

  • Obsluha výrobního zařízení.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Věk 18+

  • Manuální zručnost

  • Týmového ducha a schopnost pracovat v kolektivu.

  • Ochotu pracovat na 2 nebo 3 směny.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Hodinovou mzdu až 132 Kč.

  • Nadstandardní příplatky za noční směny.

  • Možnost práce s kamarádem, známým nebo rodinným příslušníkem.

  • Práci v čistém a moderním prostředí.

  • Dotovanou stravu – velký výběr obědů od 26 Kč.

  • 10minutovou placenou přestávka navíc.

  • Výbornou dopravní dostupnost – zastávka autobusu je přímo u zaměstnaneckého vchodu nebo můžeš využít hlídané firemní parkoviště.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122055  Termin der Veröffentlichung: 13.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.