Administrátor pro správu interního IT - Pardubice

Pardubický kraj

Popis pozice

Zajímá Vás zdravý životní styl? Nebo jenom IT?

Pro našeho pardubického klienta, společnost zabývající se zdravým jídelníčkem, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Správce aplikací a interních IT systémů.

  • Zajištění provozu interních aplikací a informačních systémů

  • Zajištění systémové administrace serverů a interního IT

  • Rozvoj a správa interního ekonomického systému (ERP)

  • Plánování rozvoje ERP na základě požadavků uživatelů

  • Rozvoj a implementace nových procesů do ERP systému

  • Plánování provozu, rozvoje a údržby ostatních aplikací a IS

Profil kandidáta

  • Výhodou jsou zkušenosti z e-commerce, znalost libovolného CMS a ERP systému

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Min. 2 roky praxe ve správě a rozvoji aplikací a IS

  • Zkušenosti se správou interního IT jako jsou koncové stanice, Antivir, uživatelské požadavky

  • Schopnost popsat uživatelské potřeby a požadavky do popisu funkčních a nefunkčních požadavků

  • Organizační schopnosti, týmová spolupráce

  • Zájem o nové nástroje a technologie

  • Pracovat samostatně, ale zároveň být týmovým hráčem

  • Přátelská povaha, chuť učit se a focus na uživatele

Nabízíme

  • Příležitost pro osobní růst a realizaci vlastních nápadů

  • Zajímavou mzdu včetně motivačních bonusů

  • 25 dní dovolené

  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty

  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 80 Kč

  • Možnost home office po zkušební době

  • Vzdělávání a rozvoj

  • Přátelské kolegy a týmovou atmosféru

  • Místo výkonu práce Pardubice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122971  Termin der Veröffentlichung: 15.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.