Operátor výroby - obsluha stroje

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro moderní, strojovou výrobu hledáme šikovného operátora, který rozumí technice a nebojí semtam něco utáhnout nebo povolit.

  • Nastoupíš rovnou do kmene

  • Budeš obsluhovat výrobní stroj

  • Budeš dávat pozor, aby stroj stále vyráběl

  • Budeš provádět drobné opravy a odstraňovat potíže

Profil kandidáta

  • Měl bys být vyučen v technickém oboru

  • Také bys měl mít zkušenosti z technické pozice

  • Potřebuješ technickou zdatnost - musíš vědět, jak se používá šroubovák

  • Musíš být v dobré fyzické kondici

  • Je potřeba ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Základní mzda 22.700Kč + 10% osobní ohodnocení

  • S nadstandartními příplatky a bonusy si průměrně vyděláš 26.000 - 28.000Kč

  • Stravenky nebo stravování v jídelně

  • 25 dnů dovolené

  • Kafeterie 6000Kč/rok

  • Životní a úrazové pojištění

  • Výhodné balíčky pro telefon a internet

  • Dotovaná Multisport karta

  • Produkty firmy za výhodné ceny

  • Možnost bezúročné půjčky

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Velmi příjemné a přátelské prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková