Procesní specialista slévárny

Jihočeský kraj

Popis pozice

Jste člověk, který rád vidí výsledky své práce? Dělá Vám radost pohybovat se ve výrobě a dohlížet nad správností fungování?

Hledáme specialistu se zkušenostmi v oblasti slévárenství hliníku.

  • Návrh nových procesů (tvorby GEDS, FMEA, invest. rozpočtů, detailních specifikací)

  • Technická příprava výroby na slévárně

  • Určení sledu operací, postupů a měření času pracovních operací

  • Řízení dodávek od externích zdrojů

  • Výběr a nákup výrobního vybavení, přípravků a nářadí

  • Rozhodnutí o zajištění kvality kontrolními položkami a kontrolním zařízením

  • Analýza návrhů nových výrobků uskutečnitelné ve výrobě

  • Příprava procesních změn v návaznosti na konstrukční změny výrobků

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ technického směru - absolventi vítáni

  • Zkušenosti ze slévárny hliníku

  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni

  • Znalost FMEA, AUTOCAD

  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní výrobní společnosti

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost home office

  • Motivační mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění

  • Dotované stravování

  • Cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4137568  Termin der Veröffentlichung: 8.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.