Technik programování robotů - Kuka, ABB

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro společnost zbývající se udržitelnou budoucností a elektromobilitou hledáme technika programování robotů.

  • Sestavování, údržba a optimalizace elektrických zařízení a multifunkčních robotů, jedná se převážně o roboty Kuka a ABB.

  • Analýza chyb a nápravná opatření.

  • Spolupráce pri vytváření plánů udržby zařízení.

  • Preventivní údržby zařízení.

  • Předávání know-how členům týmu.

  • Spolupráce s oddělením výroby na řešení problémů.

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškoslké vzdělání technického zaměření nebo odpovídající praxe.

  • Vyhláška 50 §6.

  • Zkušenost s údržbou elektro zařízení, nejlépe s multifunkčními roboty.

  • Komunikativní angličtina je velkou výhodou.

Nabízíme

  • 25 dní dovolené.

  • Příjemné pracovní prostředí.

  • Nové výrobní prostory.

  • Podílení se na novém projektu.

  • Možnost seberealizace.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl