Hledáme operátory výroby - 13. a 14. mzda s výkonnostními bonusy!

Kraj Vysočina, Česko

Popis pozice

Společnost zaměřující se na výrobu produktů pro automobilový průmysl hledá manuálně zručné operátory, kterým vyhovuje práce na 12hodinové směny, díky kterým pak získáte 3 dny v týdnu volno. Pokud hledáte stabilní práci v okolí Velké Bíteše, se skvělou dostupností, milým zázemím a férovým ohodnocením, přidejte se k nám!
Co budete vaší náplní práce?

  • Drobná montážní práce – kompletace plastových dílů a jejich kontrola.

  • Balení výrobků dle předpisů.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny/ 2-3 dny práce, 2-3 následující dny volno).

  • Týmového ducha a schopnost pracovat v kolektivu.

  • Věk 18+

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Mimo základní mzdu dostanete ještě 13. mzdu vyplácenou v prosinci a 14. mzda vyplácenou v červenci.

  • Výkonnostní bonusy 25-50 %.

  • Práci v čistém a moderním prostředí.

  • Firemní svozové autobusy ze 3 směrů – Ivančice, Třebíč, Bystřice nad Perštejnem.

  • Příspěvek na dojíždění až 2 080 Kč.

  • Širokou škálu benefitů – 25 dní dovolené, zvýhodněný mobilní tarif, cafeterie a spoustu dalšího!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková