Procesní inženýr - automotive -

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici Procesního Inženýra do automotive společnosti v Liberci. Máte zkušenosti na obdobné pozici a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce? Pak hledáme možná Vás!

  • Plánování montážních a výrobních procesů, definice výrobních procesů a metod pro interiérové díly

  • Analýza a optimalizace toků procesů

  • Výpočet kapacity výrobních závodů a linek

  • Analýza specifikací zákazníka

  • Tvorba poptávkových dokumentů

  • Analýza, koncepční návrh a implementace výrobních struktur, procesní toky

  • Účast ve výběrovém řízení pro vhodné dodavatele

  • Investiční plánování v projektovém týmu pro zařízení a nástroje

  • Provádění analýz make-or-buy

Profil kandidáta

  • Zkušenost z výrobního / průmyslového inženýrství

  • Zkušenosti s plánováním výroby a montáží v automobilovém sektoru

  • Znalost REFA a MTM nebo praktické zkušenosti s analýzami FMEA

  • Aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech

  • Mobilní telefon a notebook k soukromým účelům

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenky

  • Dovolená 5 týdnů

  • Kafetérie

  • Možnost občasné práce z HO

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4152130  Termin der Veröffentlichung: 30.8.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.