Seřizovač výrobní linky

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti se seřizováním strojů či výrobních linek, ideálně těch robotizovaných či automatizovaných? Hledáte stabilní uplatnění mimo automotive?

Pro mezinárodní strojírenskou společnost hledáme šikovné seřizovače!

Náplň práce:

  • seřizování a obsluha výrobních linek a strojů (mechanické, automatické)

  • nastavení strojů při rozjezdu výroby

  • kontrola a úprava parametrů

  • práce s měřidly, evidence dílů

Profil kandidáta

  • SŠ/SOU technického směru

  • orientace v technické dokumentaci

  • praxe se seřizováním strojů či linek (robotických, automatických)

  • praxe s měřidly

  • ochota pracovat na 2 - 3 směny (dle vytíženosti)

Nabízíme

  • stabilní zázemí a přátelský kolektiv

  • 5 týdnů dovolené a 3 dny sickdays

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvek na stravování

  • zaměstnavatelem hrazenou pojistku "na blbost"

  • výhodné mobilní tarify pro celou rodinu

  • docházkový bonus

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová