Obchodní referent

Praha

Popis pozice

Hledáte nové zaměstnání? Máte praxi z prodeje a vyznáte se ve stavebninách? Pokud ano, možná máme práci právě pro Vás! Pro našeho klienta, společnost vyrábějící a prodávající stavební materiály hledáme nové parťáky na pozici Obchodní referent
  • distribuce zakoupeného zboží směrem k zákazníkům

  • úzká spolupráce s obchodním zástupcem ohledně přípravy zakázek

  • tvorba cenových nabídek

  • objednávky dopravy

  • práce s interním systémem

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání s maturitou

  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok

  • orientace na zákazníka

  • zkušenost z obchodu nebo logistiky

  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • stabilní práci na HPP

  • komplexní zaškolení

  • pozici s možností pracovního i finančního růstu

  • motivující finanční ohodnocení

  • 20 dnů dovolené, sick day

  • občerstvení na pracovišti, stravenky

  • slevu na firemní produkty, slevy na koupi auta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková