System Admin - Junior i senior do mladého týmu

Praha

Popis pozice

Do malé společnosti s neformální přátelskou atmosférou, která vyvíjí IPTV platformy, hledáme juniorního i seniorního Systémového admina, který zapadne do mladšího a pohodového týmu. Budeš se podílet na vývoji aplikací pro koncové uživatele, které fungují na OTT/IPTV nebo HYBRID platformě a zahrnují kompletní systém zpracování a distribuce streamů Unicast / Multicast a Broadcast, dále uživatelské aplikace a správu zákazníku.

Na starost budeš mít

  • Budeš mít na starost správu systémů a aplikací pro streamování

  • Spravovat a propojovat platformy a servery

  • Architektura LXD (clustery) na Linuxu (Debian)

  • Verzování a kódování a zpracovávání tasků v Gitlabu

  • Nasazování přes Gitlab-ci

  • Monitoring přes Prometheus & Grafana & Pagerduty / Mattermost

Profil kandidáta

Výhodou bude

  • Znalost networkingu

  • Zkušenosti s LEMP, MySQL, Redis, RabbitMQ, Elasticsearch, HaProxy

  • Výhodou bude zkušensot s HA a service clustering

Nabízíme

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost HO

  • Příspěvek na stravování

  • Kanceláře v rodinném domku kousek od metra Háje s dobrým parkováním

  • Pondělní Standupy formou snídaní

  • Pohodová atmosféra a skvělý tým

  • Zázemí malé rodinné firmy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281