HW Vývojář

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme nadšeného HW Developera do společnosti, která působí na telekomunikačních trzích jako systémový integrátor a dodavatel komunikačních sítí nové generace. Rozšiřují tým a proto hledají nového nadšeného kolegu.

Propojují ve svých řešeních systémy kybernetické, fyzické a provozní bezpečnosti do jednoho celku. Zaměřují se zejména na informační a situační management, který integruje a koreluje informace ze systémů a senzorů za účelem získání přehledu o dané situaci a následného efektivního zvládnutí jejího řešení.
Na této pozici budete

  • Pracovat na moderních a nových telekomunikačních zařízeních

  • Vylepšovat stávající perspektivní produkty

  • Podílet se na zajímavých projektech, např. v oblasti IoT, energetiky nebo dopravy

  • Spolupracovat na návrhu blokových diagramů pro nové produkty

  • Vytvářet schémata podle blokového diagramu nebo slovního popisu

  • Vyhledávat vhodné součástky

  • Kreslit schémata desek plošných spojů

  • Mít zodpovědnost za tvorbu dokumentace

  • Oživovat prototypy, podílet se na komplexním testování a spolupracovat při uvádění do provozu

Profil kandidáta

Požadavky

  • Zkušenost s návrhem schémat podle blokového diagramu

  • Orientaci v digitálních a analogových obvodech

  • Znalost sériových rozhraní (SPI, I2C, RS232, RS485, CAN, TDM, USB, Ethernet, Serdes, LVDS, …)

  • Znalost pravidel pro návrh plošných spojů

  • Zkušenost s vývojovým prostředím KiCad nebo jiným

  • Orientaci v datasheetech výrobců součástek (porozumění technické angličtině)

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika / elektronika nebo praxi v délce alespoň 2 roky na obdobné pozici

Výhodou

  • Znáte principy síťových protokolů

  • Máte zkušenosti s verzovacím SW, např. Subversion

  • Nám budete moci přinést ukázat nějaký vlastní výtvor / výstup domácího bastlení

Nabízíme

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí

  • Rozmanitou pracovní náplň, zajímavé projekty

  • Možnost učit se novým věcem a odborně růst

  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby

  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené

  • 3 dny zdravotního volna Sick Days (hrazené zaměstnavatelem)

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvek na stravování – možnost závodního stravování v místě pracoviště

  • Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel

  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na vás počkáme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4157612  Termin der Veröffentlichung: 8.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.