Nová pozice - procesní inženýr (min. 1 rok praxe)

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do partie k Inženýrovi kvality, proto uvítáme týmového hráče, který spolupracuje.

  • Návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií v rámci vývojových projektů (návrh dílů, výrobních prostředků, výrobního procesu a industrializace) v předvýrobní a předsériové fázi.

  • Budete připravovat technické specifikace, získávat vzorky, validovat nástroje a vybavení, posléze se pak aktivně účastnit výroby vzorků a předsérií.

Profil kandidáta

  • Min. roční zkušenosti ve výrobní společnosti, preferujeme automotive, není to však podmínkou

  • Vzdělání zaměřené na oblasti procesního / průmyslového inženýrství

  • Hledáme prozákaznického člověka, s týmovým duchem, který bude komunikovat napříč odd. (s Inženýrem kvality, Projektovým vedoucím apod.)

  • Komunikativní anglický jazyk, který budete používat

Nabízíme

  • Stabilní silná společnost

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti

  • Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce

  • Systém zaškolení – kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete

  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4160149  Termin der Veröffentlichung: 12.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.