Inženýr kvality - (min. 1 rok praxe)

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Pro flexibilního uchazeče, který je spatý s výrobou a rád je její součástí během pracovního dne, je tu nová příležitost!

Do partie k Procesnímu inženýrovi, hledáme Inženýra kvality, který bude pracovat na předvýrobní fázi. Nemusíš být vývojář, není to podmínkou (sériová kvalita, procesní inženýr apod.) Velkou výhodou ale bude, pocházíš-li z automotive prostředí a znáš plastikařinu (technologie vstřikování plastů).

Těšíme se na Tebe!
– Starat se o projekty z oblasti automotive v souladu s požadavky zákazníků a připravovat projekt pro sériovou výrobu z pohledu kvality
–Budete uplatňovat a používat vývojové metody: analýza rizik, fáze procesu, zátěžové zkoušky, FMEA, kontrolní plány, kontingenční plány, schvalovat prototypy, předsérie, první vzorky
– Tvořit kontrolní plány, plány auditu, dále dokumentaci kvality vývoje, stanovovat a vytvářet kritéria a limitní vzorky pro zákaznickou a sériovou kvalitu
– Budete neustále v úzké komunikaci se zákazníkem ohledně parametrů kvality

Profil kandidáta

– VŠ technického zaměření nebo SŠ podmíněno praxí na obdobné pozici
– Zkušenosti z oblasti kvality jsou podmínkou (min. rok je ale ideální)
– Zkušenosti z výrobní firmy podmínkou, automotive je velká výhoda, ideálně znalost technologie vstřikování plastů, chromování, lakování
– AJ na komunikativní úrovni je podmínka – budete komunikovat se zákazníkem parametry kvality
– Ochota cestovat je (krátkodobé služební cesty cca 1krát měsíčně)
– Týmový hráč
– Odolnost vůči stresu

Nabízíme

– Stabilní silná společnost
– Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí
– Dobré finanční ohodnocení
– Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti
– Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce
– Systém zaškolení – kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete
– 22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová