Snadný přivýdělek: Sčítání ve zlínské MHD, 125 Kč/h

Zlínský kraj

Popis pozice

Sháníme vhodné uchazeče na sčítání městské hromadné dopravy ve Zlíně!

Máš zájem o krátkodobý přivýdělek, jsi pečlivý/á a jsi časově flexibilní v termínech 10.11., 13.11., 14.11. a 24.11. pak hledáme právě tebe!

Vhodné pro osoby bez předchozích pracovních zkušeností, maminky na MD/RD a osoby v důchodovém věku.
  • sčítání nastupujících/vystupujících cestujících v MHD,

  • sčítání dle jednotlivých zastávek a odeslání dat po konci směny,

  • mobilní aplikace (OS Android, off-line režim).

Profil kandidáta

  • zodpovědnost a pečlivý přístup,

  • věk 15 let a dokončená ZŠ,

  • nutný mobilní telefon s OS Android (iOS není kompatibilní s aplikací),

  • časová flexibilita (termíny: 10.11., 13.11., 14.11., 24.11.).

Jako pracovník průzkumu máte cestovné MHD plně hrazeno! K plynulému sčítání jsou k dispozici nabíjecí zařízení.

Nabízíme

  • krátkodobý přivýdělek se smlouvou na DPP,

  • snadnou práci za 125 Kč/h,

  • směny v termínech 10.11., 13.11., 14.11., 24.11.,

  • možnost podílet se na výsledcích dopravním průzkumu s dopadem na plány dopravní infrastruktury.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková