Office Manager - Praha 5

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Office Manager - Assistant to Markets Team na Praze 5 (Nové Butovice).

Nástup: ihned

Mzda: 45.000Kč

  • Podpora celého oddělení a hiring managera

  • Plánování meetingů, konferenčních hovorů, recepce

  • Pomoc při přípravě materiálů a korespondence pro jednání

  • Vytváření a úprava prezentací, tabulek

  • Koordinace služebních cest (příprava agendy, správa cestovních výkazů v interním systému)

  • Příprava objednávek a zpracování faktur v interním systému

  • Občasná výpomoc s projekty či reporty

  • Kontrola dodržování interních předpisů a zásad při přijetí obchodních rozhodnutí

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z administrativy alespoň 1 rok jsou podmínkou

  • Ukončené VŠ vzdělání (minimálně Bc. titul)

  • Pokročilá znalost MS Office

  • Angličtina na pokročilé úrovni (každodenní komunikace)

  • Čeština nebo slovenština

  • Schopnost učit se rychle novým věcem, samostatnost

  • Orientace na detail a motivace pro práci

Nabízíme

  • Práce na plný úvazek

  • Stravenkový paušál v hodnotě 70Kč

  • Penzijní a životní pojištění

  • Flexipassy

  • Nadstandardní lékařská péče

  • 6 sick days

  • 25 dní dovolené

  • Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková