Wie können wir Ihnen helfen?

Realitní makléř/ka – buďte pány svého času

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pomáháme lidem prodat jejich nemovitost, nebo naopak získat bydlení a domov, a to třeba i na celý život. Práce v realitách ale není jen o schůzkách, prodeji a smlouvách. Jde primárně o dobré vztahy, vzájemné porozumění a pochopení všech potřeb našich klientů. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a naším cílem je k němu dopomoci.
Jednou z největších výhod práce v realitách je, že jste pány svého času. Nemusíte sedět celý den v kanceláři od 9 do 17. Naopak budete hodně času trávit venku s našimi klienty a svůj harmonogram si nastavíte dle sebe a svých potřeb.

Jedná se o různorodou práci, která nikdy nebude nudná a stejná. Budete potkávat nové lidi a poznávat nová místa. Stanete se prostředníky mezi kupujícím a prodávajícím a oběma stranám pomůžete ušetřit spoustu času a starostí.

Další velikou výhodou jsou odměny, které jsou v naší branži nadstandardní. Výdělky jsou v prodeji nemovitostí opravdu vysoké a hodně záleží na tom, kolik času do své práce investujete.

Vše ostatní vás naučíme my.

Hledáme realitní makléřky a makléře pro regiony Brno, Břeclav, Slavkov, Kyjov, Hodonín a další.

Profil kandidáta

Pokud máte odhodlání a nevyhýbáte se komunikaci s ostatními, máte napůl vyhráno.

Nepotřebujeme šedou myšku. Potřebujeme člověka, kterému nedělá problém oslovit cizí lidi, naslouchat jim a najít pro ně nejvhodnější řešení.

Hledáme někoho, kdo chce opustit svou komfortní zónu a posunout se o krok dál. První kroky mohou být složité, ale s naší silnou podporou v začátcích to společně zvládneme.

Nabízíme


  • Nadstandardní výdělky

  • Špičkový program zaškolení a silnou podporu v začátcích

  • Časově variabilní a různorodou práci na živnostenský list

  • Moderně vybavené kanceláře ke každodennímu využití

  • Skvělý kolektiv, který drží při sobě a rád uvítá nové členy týmu


Díky naší Akademii se naučíte vše, co je potřeba. K dispozici budete mít mnoho živých i online tréninků a webinářů. Váš trénink bude zakončený zkouškou znalostí a dovedností, po které obdržíte certifikát „Realitní profesionál“.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4162321  Termin der Veröffentlichung: 15.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.