Mzdová/ý účetní ve výrobní společnosti (bez AJ)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti ve Frýdku-Místku hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici Mzdová/ý účetní, který se chce stát členem fajn týmu a posílit tak řady stabilní výrobní společnosti. Pokud máte zkušenosti s vedením kompletní mzdové agendy a přemýšlíte o změně, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

  • zpracování mezd pro cca 300 zaměstnanců

  • komunikace se státními institucemi

  • evidence a provádění srážek ze mzdy na exekuce zaměstnanců

  • zajišťování podkladů pro roční zúčtování daní

Profil kandidáta

  • zkušenosti s vedením komplexní mzdové agendy

  • znalost pracovně-právní a mzdové legislativy

Nabízíme

  • práci ve stabilní, ryze české společnosti

  • adekvátní mzdové ohodnocení

  • podporu odborného vzdělávání a profesního růstu

  • dotované závodní stravován

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275