Senior recruiter pro logistickou společnost

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s aktivním náborem bílých límečků? Domluvíte se v německém jazyce alespoň na úrovni B1?

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu na pozici Senior recruiter!

  • vyhledávání a oslovování kandidátů (bílé límečky)

  • inzerci volných pracovních míst a selekci životopisů

  • telefonické komunikaci s kandidáty a organizaci výběrových řízení

  • drobné administrativě spojené s náborem

  • účasti na recruitment-marketingových offline akcích (veletrhy apod.)

  • konzultacím pro hiring manažery v otázkách náboru

Profil kandidáta

  • víceleté zkušenosti v oblasti náboru zaměstnanců jsou pro tuto pozici podmínkou

  • přehled o aktuálním trhu práce

  • fandíte sociálním sítím a moderním technologiím

  • máte stále nápady a chuť hledat

  • nebojíte se začít komunikovat jako první

  • jste organizační, společenský typ

  • domluvíte se německy (B1)

Nabízíme

  • fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení

  • 25 dnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • flexibilitu v pracovní době a home office

  • velkou míru samostatnosti a důvěry

  • využití kreativních řešení v rámci náboru

  • šanci dělat full-cycle recruitment velice zajímavých a různorodých pozic

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková