Vedoucí projekční Kanceláře - TZB | Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného projektanta se zaměřením na TZB, který umí vést tým. Pokud máte zájem o atraktivní mzda, celou řadu benefitů , příjemné pracovní prostředí a zajímavé projekty, pak mi pošlete Vaše CV na [email protected]. Ráda vám sdělím k pozici větší detaily.

  • Vedení projekčního menšího týmu projektantů

  • Odborný mentoring, hodnocení a motivace týmu

  • Komunikace s klienty

  • Projektové řízení - hlídání zakázky z hlediska timigu, nákladu a kvality

  • Organizace prací na zakázkách

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru

  • Schopnost řídit pracovní tým

  • Prokazatelnou odbornou praxi v oboru TZB min. 5 let

  • Zkušenost se systémem AutoCAD, Revit

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou již po zkušební době

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Automobil i k soukromým účelům

  • Osobní a profesní rozvoj

  • Vstřícný přístup zaměstnavatele, přátelská atmosféra (nejedná se o velký korporát), moderní pracoviště

  • Možnost účasti na řadě školení a kurzů

  • Pružná pracovní doba (možnost občasného home-office)

  • 5 týdnů dovolené

  • 2x ročně štědré bonusy

  • Stravenky 110 Kč

  • Mobilní telefon dle Vašeho výběru, kvalitní notebook

  • Výuka AJ nebo RJ ZDARMA (v rámci pracovní doby)

  • Tělocvična, lekce cvičení

  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní pojištění ve výši 2500,-

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274