Práce po škole - Elektronik s nástupním bonusem (Ostrava)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jsi čerstvě po škole a říkáš si, co dál? Vždycky tě bavilo šťourat se v elektronice a moderní technologie jsou tvým koníčkem?

Pak hledáme někoho, jako jsi ty!

  • Po zaškolení u nás budeš schopen zjistit závadu vadného kusu, opravit ji a práci si po sobě i zkontrolovat

  • Všechny pracovní postupy jsou dané – žádný strach, že bys tuto práci nezvládnul, i když nemáš žádné předchozí zkušenosti

  • Budeš aktivně spolupracovat s ostatními kolegy na oddělení

  • Data o opravě budeš zadávat do interního systému

Profil kandidáta

  • Jsi čerstvý absolvent elektro nebo IT oboru – znalost elektroniky i praxe ze školy nám bohatě stačí, zbytek tě naučíme

  • Pokud ses ve škole naučil používat i měřící přístroje jako je multimetr nebo osciloskop, je to jedině plus

  • Máš analytické uvažování a dobrý zrak

  • Nové technologie jsou tvoje srdcovka a práce s PC je pro tebe hračka

Nabízíme

  • Ti, kteří se rádi ráno vyspí budou skákat radostí – žádné vstávání na šestou, u nás se začíná až po deváté

  • Dobrá zpráva i pro ty, co se rádi po práci baví – u nás budeš mít víkendy volné

  • Že je jinde v létě horko k padnutí? u nás se pracuje v moderní klimatizované hale

  • Za měsíc si u nás vyděláš až 23.000,-Kč

  • K tomu dostaneš nástupní bonus 5.000,-Kč

  • Nebudeš absentér - bonus za docházku je každý měsíc tvůj

  • Budeš plnit normy - výkonnostní bonus tě nemine

  • Ať už do práce přijedeš na kole, autobusem, autem nebo přijdeš pěšky, tak každopádně dostaneš příspěvek na dopravu

  • Vaření narozdíl od práce s elektronikou není tvůj koníček? pak určitě oceníš možnost závodního stravování a výběr z několika dotovaných jídel každý den

  • Máš kamaráda jako jsi ty? doporuč nám jej a přihodíme ti do výplaty za každého takového další 3.000 Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová