Výstupní kontrolor s nástupním bonusem 60 000 Kč!

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Fascinuje vás svět robotiky, zdravotnictví nebo letectví? A víte, co mají tyto odvětví společné? Naše elektromotory! Do naší firmy zaměřující se na montáž elektromotorů hledáme šikovného výstupního kontrolora, který se chce v rámci výroby posunout do oddělení kvality.

Příležitost přidat se k nám rádi dáme i šikovným absolventům!
A co u nás vlastně budete dělat?

  • Zajišťovat výstupní kontrolu motorů po mechanické a vizuální stránce: vzhled, lak, potlučení.

  • Kontrovat kvalitu motorů po elektro stránce – měření odpor termistoru, izolační odpor.

  • Balit hotové produkty.

  • Evidovat nalezené neshody.

Profil kandidáta

Co je potřeba umět, mít:

  • Kvůli vizuální kontrole je potřeba mít dobrý zrak

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

  • Zkušenosti s měřidly a čtení v technických výkresech výhodou

  • Vzhledem k manipulaci s těžkými výrobky je práce vhodná pouze pro muže

Nabízíme

A co vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Nástupní bonus 60 000 Kč

  • Bonus za doporučení kamaráda dalších 60 000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • Penzijní připojištění

  • Výbornou dostupnost, dopravu zdarma

  • Dotovaná kantýna

  • Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky

  • Možnost zvyšování kvalifikace (jazykové kurzy, elektrokurzy, CNC kurzy)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková