Hledáme zkušené svářeče pouze na ranní směnu! Krupka

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte praxi s technologií svařování MIG/TIG, jste týmový hráč a máte zájem o práci v jednosměnném provozu?

Zašlete nám Váš životopis a získejte práci v silné mezinárodní společnosti, která Vás bude bavit.

Nástup možný IHNED!

  • Svařování technologií MIG/TIG – svařování hliníku a ušlechtilé oceli od 1 mm do 3 mm tloušťky

  • Formování, broušení, čištění, neutralizace a leštění svarů a veškeré svařovací práce

  • Výroba stojanů z plechových profilů a polotovarů včetně izolace

  • Týmová spolupráce při svařování náročných konstrukcí

  • Posuzování svařovaných konstrukcí

  • Svařování závitových kolíků

  • Čtení konstrukčních výkresů, 3D modelů

  • Práce na PC

  • Pracovní doba: Po až Pá 6:00 - 14:30 hod., víkendy budete mít volné!

Profil kandidáta

  • SOU / úspěšně ukončené vzdělání technického směru

  • Zkušenosti s postupy svařování MIG/TIG

  • Manuální zručnost

  • Pečlivost a aktivní přístup k práci

  • Schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení dle vašich zkušeností!

  • 26 dní dovolené, roční bonus

  • Stabilní práci v prosperující mezinárodní společnosti

  • Moderní a čisté pracovní prostředí

  • Kvalitní zaškolení

  • Příspěvek na dojíždění (pro dojíždějící více než 20km)

  • Příspěvek na léčebné rehabilitační služby

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská