Osobní bankéř - šance pro šikovné absolventy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte již nějaké zkušenosti z oblasti financí či bankovnictví, nebo Vás tato oblast skutečně zajímá? Chcete mít práci v reprezentativním prostředí s pravidelnou možností home office a dnů dovolené navíc? Možná je tato příležitost právě pro Vás! Aktuálně máme volné místo na pobočce v Orlové - přidejte se k nám a získejte precizní zaměstnání.
O čem je práce bankovního poradce?

  • poskytování odborné konzultace v oblasti potřeb financování bydlení a také zhodnocení prostředků formou investic

  • pomáhat plnit individuální potřeby klientů a jejich požadavků prostřednictvím našich produktů a služeb

  • s klienty budete moci jednat i na dálku, jak z pobočky, tak z pohodlí domova

Profil kandidáta

Koho hledáme? Budoucího bankéře, který:

  • má min. SŠ vzdělání s maturitou - MUST HAVE!

  • předchozí praxe ve finančním sektoru je opravdu velká výhoda

  • má profesionální vystupování a je empatický vůči klientům

Nabízíme

Co za práci u nás získáte?

  • Možnost práce z domova minimálně 1x týdně

  • 30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den

  • 4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání

  • 7 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace

  • Praktický trénink ve Školicí pobočce s následnou podporou Retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty

  • Benefity převyšující 50 000 Kč ročně: plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 300 Kč měsíčně, 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii, minimálně 13 200 Kč/ročně jako příspěvek na penzijní spoření, plně hrazené rizikové životní pojištění, zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost, zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů, příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky, notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat

*.. práce u nás je pestrá - skutečně utíká, zaškolíme Vás a ukážeme Vám naše know-how, máme bezvadné týmy, které mají moc hezké zázemí svých kanceláří a je zde prostor pro seberealizaci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková